INTERMONT

NĚCO MÁLO Z HISTORIE...

V továrních budovách dnešní firmy INTERMONT se vyrábí nábytek už 50 let. Původně to byly okna a dveře, později speciální zařízení pro kuchyně a bytová jádra, výkladní skříně, dále hotelový a kancelářský nábytek a v neposlední řadě také atypické interiéry bank, hotelů a dalších administrativních budov. Firma INTERMONT s.r.o. vznikla v roce 1992 privatizací a pokračovala dále ve výrobě především atypických interiérů. V roce 1999 s příchodem nového vlastníka se výroba začala orientovat na bytový nábytek. Firma vzkvétá a investuje do rozšíření výrobních prostor a nových strojů. Dnes zde pracuje 86 zaměstnanců, kteří vyprodukují celkový roční obrat téměř 90 mil. Kč. V současné době je hlavním cílem firmy vyrábět kvalitní nábytek pro zákazníky, kterým skutečně záleží na tom, jak bude jejich interiér vypadat. Proto také klademe velký důraz na třístupňovou kontrolu kvality, čímž se naše firma připojuje k evropským standardům v kvalitě výroby.

O NAŠICH VÝROBCÍCH...

Jsme výrobcem značkového nábytku MONTERO a CONIFERA a dále atypických exkluzivních interiérů. Výroba klade vysoké nároky na zručnost, kvalifikaci a zkušenosti truhlářů, což v důsledku dlouhodobé tradice v kraji naši zaměstnanci splňují. MONTERO je značka nábytku určená pro každého z Vás. Je to především seriový nábytek vyráběný z kvalitních surovin a upravován ekologicky nezávadnými laky. Každý výrobek je označen etiketou MONTERO, takže ho mezi jinými výrobky hravě rozpoznáte. Pod značkou MONTERO vyrábíme několik nábytkových řad z různých materiálů - od masivního dřeva, přes dýhu až po lamino. Záleží na Vašem vkusu a finančních možnostech čemu dáte přednost. Pod značkou CONIFERA vyrábíme nábytek exkluzivní, určený především k vybavení luxusních a reprezentativních interiérů. Je zhotovován v tradici ruční výroby a surovinou pro výrobu je to nejkvalitnější masivní dřevo. Každý kus je označen etiketou CONIFERA.

KAM PRODÁVÁME...

Firma INTERMONT má dnes dlouhodobě zajištěn odbyt svých výrobků jak na českém, tak i na zahraničních trzích v Německu, Maďarsku, Polsku a na Ukrajině. Co dodat ? Český značkový nábytek, který prochází rukama zručných a kvalifikovaných truhlářů si můžete koupit i v našem elektronickém obchodě.